Technische kenmerken
| Energie-efficiëntieklasse |
B |
| prestaties in Watt |
800 Watt |
| filtersysteem |
micro filter, uitblaasfilter |
| zuig RADIUS |
15 m |
| Tapijtreinigingsmachines klasse |
E |
| harde vloer schoonmaken van klasse |
B |
| lawaai |
79 dB |
| geluidsniveau |
volgens |
| tankinhoud |
4,5 liter |
| gewicht |
6 kg |
| apparatuur |
zuig slang, telescopische buis, park systeem en automatische Kabelbinder |
| stof emissieklasse |
D |
| geschikt voor |
harde vloer, tapijt |
| Bagless |
niet beschikbaar |
| lichtnet |
beschikbaar |
| zuig handbediening |
beschikbaar |
| niet beschikbaar |
controle van de elektrische zuigkracht |
| automatische Kabelbinder |
beschikbaar |
| functie |
met de extra lange telescopische metalen buis zijn een bereik van maximaal 15 m |
voordelen
- hoge zuigkracht
- makkelijke montage
- gebruiksgemak
- zeer goedkope
nadelen
- geen filter voor allergie-vrij
een onderwerp dat betrekking op elk huishouden heeft schoon te maken. Andere reinigingsmiddelen of schoonmaakmiddelen zijn nodig om het bevrijden van de gehele plat dan tegen stof en vuil. De beste reinigingsapparatuur, bijvoorbeeld opnemen de Tristar SZ 1930 cilinder stofzuiger. Schuld de kwalitatief hoogwaardige materialen en nauwkeurige fijnafstelling hebben. Deze stofzuiger is geschikt voor een kleine tot middelgrote appartement. Het doet maakt niet uit of vloerbedekking met tapijt wordt ontworpen of een parketvloer.
Pitch - snel zoeken gemaakt
omdat de cilinder stofzuiger niet elke minuut van de dag, een overeenkomende ruimte is nodig voor opslag. Als gevolg van de geringe omvang van product welke 48.5 x oplopen tot 32 x 30,5 cm, is zo'n plek snel gevonden. Het gewicht van zes kilo, dient de consument ook geen extra versteviging op het plein. U zal bovendien tolereren het tijdloze design en de neutrale zwarte kleur perfect met andere objecten die worden opgeslagen in de omgeving. Zodat de kabel niet op de manier, is het raadzaam om het mechanisme van de feeder. Gewoon druk op de knop met het symbool voor de plug.
Levering-perfect samen te stellen
alle consumenten die bus vacuüm hebben gekozen voor de Tristar SZ 1930, kunnen wachten, tot de postbode aan de deur-ringen. Dit komt doordat consumenten zou onderzoeken de verschillende accessoires die in het pakket. Bevat, bijvoorbeeld een bekleding borstel en een spleet tool. Ook ontvangt de consument een kleine gebruiksaanwijzing. Dus kunnen monster ogen onmiddellijk na het uitpakken worden gestart.
Ingebruiknemings - kinderspel
1930 in exploitatie te nemen de Tristar SZ stofzuiger, zijn geen grote inspanningen nodig. Dit betekent dat consumenten gewoon zet samen de telescopische buis. Sluit de stofzuiger aan op een geschikte stroombron, maken van de power-knop en gaat u weg. Het reinigingsproces is voltooid, drukt u op de aan- en uitschakelaar en de stofzuiger stopt onmiddellijk. Als de macht is bron een standaard 230 Volt volledig adequaat.
optimale apparatuur
die kon 1930 voorzieningen door TriStar SZ stofzuiger niet beter zijn. Dit is omdat de stofzuiger met een telescopische buis is uitgerust. Dit kan tot 94 cm 54 cm. De lengte van de smart mislukt met 1,50 meter record. De lengte van de kabel is 5 meter. Dus, een reeks perfect kan worden benut door 15 meter. De prestaties van de stofzuiger is 800 watt. Het gemiddelde jaarlijkse verbruik van het jaar is 32.2 kilowattuur. De cilinder-stofzuiger heeft dus de energie-efficiëntieklasse B. De capaciteit van de stofzak is 4,5 liter. Zo zorgt biedt dat de consument het gehele appartement, zonder in de tussentijd zuigen kan om de zak leeg. De stofzuiger van de cilinder is bovendien voorzien van een controle van de snelheid. Dientengevolge, consumenten individueel kunnen bepalen in welk tempo moeten worden getrokken. De instelling is mogelijk via een besturingselement. De telescopische buis is gemaakt van metaal. Daarom zeer robuuste en resistente. Het geluidsniveau is 79 dB. Dit betekent dat de consument op de dezelfde tijd zuigen en dringt kunt, indien nodig. De accessoires kunnen rechtstreeks op de cilinder stofzuiger worden vastgesteld. Dit zorgt ervoor dat de consument alle onderdelen meteen bij de hand heeft. Dit betekent, de lange zoektocht is uitgeschakeld en een enorme tijdbesparing. De harde vloer schoonmaken klasse is B en E is het tapijt reinigen klasse. De stof emissieklasse is overleden Zo allergielijders moeten oppassen, als dat voor u voldoende is
sluiting
aan de stofzuiger van de Tristar SZ 1930-vloer kan alleen een conclusie worden getrokken. Dit is een aanbeveling van de koop. Dit is omdat de stofzuiger kan dagelijks worden gebruikt. Bovendien laat de verstuiver geen zwarte vlekken op de vloer. Dus heeft de stofzuiger van de cilinder een uitstekende waarde voor uw geld.