Technische kenmerken

Kleur zwart
max energieverbruik 45 Watt
macht 12V
afmetingen 97 x 49 cm
aantal stadia verwarming 2
materiaal carbon fiber
bijzonderheid 2 x verstelbaar verwarming mat

Voordelen

  • heel stable
  • geen hobbels of kneuzingen voelde
  • installatie ging zonder problemen ook
  • glijden weinig

nadelen

  • plug zal snel warm en is niet zeer duurzaam
beloofd door de fabrikant is vaak het geval veel, en dat zelfs met zetel kachels. Deze kachel is goed en betrouwbaar, maar of dit ook is continu, kan nu worden gelezen. Ten eerste is de modus operandi van de zitplaatsen en hun weinig nadelen. Omdat deze hier deel van uitmaken. De nadelen van het niet helaas concretiseren en dat kan dan weer voor de ene of de andere gebruikers. Wie wil zich veroorloven koolstof zetel kachel van de Systafex, moet ook weten dat hierbij niet alles werkt zo goed als dat misschien door de nieuwe eigenaar wordt gezocht. De stoel verwarming is erg aantrekkelijk en kan worden gezien.

Het ontwerp!

Het kan zijn dat het ontwerp is al een reden om niet te kopen van de verwarming. Want dit niet erg aardig is. De stoel kachel kan worden verborgen onder de Stoelhoes. Als er geen bestaat, vervolgens het zal ook niet mogelijk zijn en de gebruiker direct bovenop de verwarmer zit. Deze kachel is groot en kan snel worden voorbereid voor de rijder vooral in de winter. Maar wie hier denkt dat de verwarming niet goed werkt, zal zeker positief verrast. De verwarming kan zeer snel opwarmen op een redelijk vuurtje. De verwarming is groot en mooi kan warm ook Popo.

Installatie

de installatie van de kachel is bijzonder lastig. Want wie heeft een side airbag in het hoofdkwartier, enkele problemen krijgt. De verwarming kan niet zo goed op de stoel, want het is een gereguleerde stof, verstoppen de airbag of iets om op te laden, omdat zo hij niet langer zijn effect uitoefenen kan en dit kan een averechts effect hebben. Dit iemands ervaring moet worden opgehaald, is bereid om het gebruik van deze kachel. De stoel kachel is dan ook zo ontworpen dat ze gemakkelijk kan ontaarden. Dit kan nogal vervelend zijn. Het verwarmingssysteem is eindelijk geïnstalleerd, dan kan ze gemakkelijk worden aangesloten. Hier, aansluiting via de sigarettenaansteker. Deze optie is eenvoudiger in het gebruik van de kachel en ook veel leuker.

Perfect voor het stuurprogramma

zetel kachel is een ombouwset die zeker de moeite waard is. Hij maakt veel vreugde en natuurlijk een warme kont in de auto. Aangezien de verwarming snel klaar voor gebruik is, alleen alles goed met haar kan worden en iedereen kan ertoe leiden dat ook zelf.

Conclusie

Het is helaas ook dat op de zetel kachel, dit misschien niet voor lang is. Ook, kan het ook gebeuren dat de verwarming in de sigarettenaansteker past en dan ontwikkeld een losse verbinding. Zodat het kan worden vermeden, moet iedereen zich bewust dat hier ook een plaatsvervanger kan worden gemaakt. Met deze verwarming is het mogelijk om zich even gerust in de auto. Het is echter belangrijk dat de koper ook weet met deze verwarming veel correct kunt maken. Als u de kachel koopt, zal ontwikkelen ook vreugde. Met name is de bediening eenvoudig.