Technische kenmerken
| Prestaties |
1500 watt |
| stationair toerental |
4.200 RPM |
| bedrijfsspanning |
230 volt |
| gewicht |
14.7 kg |
| zag blad diameter |
255 mm |
| max werkdiepte op 90 ° |
75 millimeter |
| stof extractie systeem |
Ja |
| voeding |
lichtnet operatie |
| werkstuk materialen |
hout |
| met gids rail |
Ja |
| met gids spoor |
beschikbaar |
| met laser snijden gids |
niet beschikbaar |
| speciale |
zag mes vergrendeling, zachte greep |
Voordelen
- Traploos aanpassing van de hellingshoek
- krachtige motor
- stabiel verwerking
- makkelijker vervoer
nadelen
- geen laser begeleiding
- inferieur snijkwaliteit
de crosscut en MITRE zag Makita MLS100 voordelen met de massa van 75 maal 130 mm uitstekende kwaliteit. Dus de behandeling comfortabel is, het apparaat is gemakkelijk en dus vereenvoudigt vervoer. Het lage gewicht van de samengestelde verstek zaag heeft geen negatieve invloed op het resultaat van de zaag. Het is daarom voor de hobby ambachtslieden een solide machine. De Makita MLS100 er is een snelle en eenvoudige tilt aanpassing en vandaar de werkdiepte eenvoudig kan worden aangepast. De motor is dus leistungsstak, behandeling is gemakkelijk, er zijn de luxueuze accessoire kit, de stabiele verwerking en de hoek Justierfung is traploos instelbare. Het gewicht is amper 15 kilo en crosscut en verstek zaag MLS 100 is een lichtgewicht, solide werkend apparaat voor dagelijks gebruik door de amateur hobbyisten of hobby ambachtslieden. Makita is een naam voor de verwerking van hoge kwaliteit, voor een lange levensduur en voor de best mogelijke materialen. De motor is sterk, hij bediend met 240 volt en er ligt de snelheid rijden. Het is te bereiken met behulp van een optreden van deze motor van 1500 watt. De hoek en de diepte van de snede zijn oneindig variabele en dus ook het aantal toepassingen is divers. het bereik van snijden met de hoek van 45 graden is 48 keer 90 mm en op de hoek van 90 graden, het bereik van het snijden is 75 maal 130 millimeter. De juiste zag mes heeft een diameter van 225 mm. De Makita maakt 4200 RPM in inactief. In de bijkomende uitrusting is er een kroonsteen, uitbreiding van de steun en de stofzak voor CARBIDE getipt messen. Dus, de ambachtslieden kunnen zeer goed uitgerust. De Makita biedt daarnaast ook een beschermende isolatie en de ingebouwde motor rem. Er is ook de verbinding voor CARBIDE aan externe opzuigen zaagbladen.
De optische indruk, de voor- en nadelen
op het eerste gezicht het samengestelde verstek zagen, Makita een solide indruk kunt maken. De oprichting van veiligheid is bijzonder opvallend, en dit is de anti-Kipper. Niets verwerpelijk daar zelfs wanneer uitgerust met zacht handvat, stof extractie, begeleiden en blade vergrendelen. Met 100 MLS, kan een worden gesneden zo precies en zonder problemen in hout. De Makita is een veelzijdige en functionele crosscut MITRE zag met uitgebreide faciliteiten. De voordelen van deze samengestelde verstek zagen zijn rijke accessoires, de krachtige motor, solide vakmanschap, verstelbare tilt hoek aanpassing en lage gewicht voor comfortabel vervoer en gemakkelijk behandeling. Moeten worden vermeld als een nadeel dat een laser ontbreekt en de snelheid iets lager dan het gemiddelde is. Er is dat de CARBIDE zaagbladen, de lengte van de kabel van 2.5 meter, het gewicht is 14.7 kg en de motorkabel ligt op 1500 watt.
De beveiligingsfuncties
in de crosscut en verstek zagen, er is een Softgripp met gids rail. Er is ook een kraam bescherming en ook de blade klem. De kabellengte 2,5 meter zorgt voor bewegingsvrijheid en dus is het verwarde tijdens het werk voorkomen. Er is een motorrem als extra beveiliging en er is ook een beschermende isolatie. De extractie van het systeem van de stof met de opgenomen stofzak is ide Al en er is de uitbreiding van de steun.
De structuur, de prestaties en de verwerking
door het lage gewicht van minder dan 15 kg en met een zachte handvat met gids rail, de behandeling is eenvoudig en het is bij uitstek geschikt voor het vervoer. Exact snijden resultaten worden geleverd in hout van welke aard ook. De machine is robuust processen en solid en zoals gebruikelijk door Makita is alles gemaakt kwalitatief optimale. Er is de aanpassing van de helling en tilt aanpassingen en snijdiepte zijn individueel, gemakkelijk en snel aangepast. Het blad is zeer stabiel en zijn er de 255 millimeter in diameter. De Makita is niet echt geschikt voor dagelijks gebruik door professionele ambachtslieden. Zeker, de machine is perfect, echter als er slechts zo nu en dan iets zal worden gesneden. Stationair toerental is 4200 rotaties per minuut en de macht is 1500 watt. De nauwkeurigheid van de kalibratie is verrassend goed voor een apparaat in deze prijsklasse. Het moet worden aangepast niets meer hier. Makita biedt handige functies en uitgebreide veiligheidsmaatregelen. Een toename van de beveiliging er met de isolatie en de motorrem.
Conclusie
Wanneer de prijs/kwaliteitverhouding, het apparaat kan worden aanbevolen de knutselaars DIY en hobby. Er zijn de gebruikelijke Makita kwaliteit met duurzaam, massief en robuust verwerking. Instelbaar, het apparaat is snel en eenvoudig. Alle ambachtslieden bereiken nauwkeurig bezuinigingen met geoptimaliseerde gesneden diepte in elke soort. Het werkt het werk vermoeidheid-vrij en is gemakkelijk te vervoeren.