Technische kenmerken

Diameter 35 cm
maximum gewicht 100 kg
toepassingsgebied evenwicht opleiding, coördinatie
kleur zwart, bruin
materiaal hout, rubber
antislip - oppervlak beschikbaar
functie lichaams-bewustzijn en versterking van de kern spieren te bevorderen

Voordelen

  • goed trainingstoestel
  • makkelijk te gebruiken,
  • goedkoop in prijs
  • helpt bij het opbouwen van spieren in de benen

nadelen

  • onaangename geur van rubber
dat Gøngehøvdingen houten balance Board is het beste geschikt aan oefeningen in evenwicht te brengen, alsmede voor de coördinatie van bewegingen, lichaams-bewustzijn en effectief. Leeftijd speelt geen rol hier, omdat de VS houten balance Board is ontworpen voor jong en oud. Leuke omvat natuurlijk, die ook wordt gegeven. Het Gonge houten evenwicht Board is ook hout met een rubberen hoes, dus dit ook duurzaam is. Dit is een halfrond dat is 8 cm hoog met een diameter van 35 cm. Het laadvermogen is niet meer dan 100 kg. De massa worden 35,1 x 35,1 x 8.1 cm met een gewicht van 1,1 kg. Dit zijn de fabrikant, die belofte nog dus wat leuke tot nu toe. Maar thats Gonge hout balance Board, net zoals bij de oefeningen. Natuurlijk is hier ook het gebruiksgemak een, want dat is altijd belangrijk. Precies één keer de klanten hebben getest en graag hun ervaringen meegedeeld. Omdat ze dat Gøngehøvdingen houten evenwicht bestuur hebben vervolgens grondig beproefd, en in normale situaties. Een test die misschien helpen kan als zulk een apparaat vereist is.

Oefening baart kunst

alle klanten hier waren enkele, omdat dat Gøngehøvdingen houten evenwicht bestuur maar een heleboel oefening vereist. Maar die blijven musiceren, de tijd met deze bal altijd beter cope. Het apparaat werd aangeraden weinig klanten door een fysiotherapeut, net als het gaat om het bekkengebied. Klanten waren eerst een beetje sceptisch, maar het is nu verdwenen. De opleiding is effectief en dit is echt heel goed. Hoewel de behandeling aan het begin, dus houd het evenwicht, niet zo gemakkelijk, maar dat is door de tijd. Aldus kon het Gonge houten evenwicht bestuur hier de volledige score krijgen. Echter, de ene of de andere klant die verwerking was dan maar niet heel tevreden. Zodat ons houten balance Board kreeg dan kopen ten minste 4,5 uit 5 en een duidelijke aanbeveling.

Conclusie

Een opleiding-apparaat dat is goedkoop en toch effectief. Dit evenwicht is echt, opgeleid, hoewel dit niet eenvoudig aan het begin. Hoewel de ene of de andere klant niet lang echt zeer effectief, maar met de spieren in de benen en bekken tot vandaag houden kan. Een eenvoudige manier om het dan weer goed geschikt, vooral wanneer dit ook na de operatie is. Alle klanten waren met het effect van het Gonge houten evenwicht bestuur zeer tevreden, zelfs als de geur aan het begin een beetje opdringerig is. Het succes kan worden opgemerkt zonder dat lang op het apparaat dan na een korte tijd men moet. De spieren goed heet en het effect is merkbaar al na een korte tijd. Dus, heeft geen van de clients bekeerde zich de aankoop die liever zou deze dat Gøngehøvdingen houten evenwicht Board op elk gewenst moment opnieuw te kopen. Omdat joy echt met veel van de praktijk komt.