Technische kenmerken

Technologie radio
meten bereik selectie handleiding
bereik niet-gespecificeerde
type. Meettijd niet-gespecificeerde
Max meettijd onbepaalde
productgroep tracking apparaat
materiaal kunststof
voeding 2 x 9 volt batterijpack
afmetingen 120-144 cm
gewicht 2,2 kg
LCD-scherm beschikbaar
beschikbaar Zelfnivellerende
metalen zoekfunctie niet beschikbaar
speciale Zoek modi: stalen helmen, onderdelen van de wapens en badges, goud- en zilver-ringen, wapens, munitie, vliegtuigen en pantser platen

voordelen

ten goede
  • zeer laag eigen gewicht
  • hoog Zoek diepte
  • Aanpassing
  • eenvoudige mengpaneel

nadelen

  • geen display
  • geen volume
in deze tekst omgaan met de volautomatische metaaldetector van geb met het model naam "diepe doel".

Ontwerp

het ontwerp van de controleweger heeft een ergonomisch en modern design.

Automatisch

de "diepe doel" metaaldetector is volledig automatisch. U kunt daarom schakelen op het apparaat en nu aan de slag.

Zoek

de metaaldetector is 2 methoden: een is de dicht (dus het lokaliseren van metalen voorwerpen). De andere zoekmethode is onderweg - (zoeken door de beweging van de zoek-spoel)

zoeken en tracering diepte

van "diepe target" heeft een hoge diepte. Ook heeft de metaaldetector een theoretische tracering diepte van maximaal 2 meter.

Incognito-modus

met de incognito ze modus blijven 's nachts en bij dageraad absoluut onzichtbaar. "De metaaldetector heeft geen LED of knipperende advertenties

zoek spoel en discriminator

de zoek spoel van de geb" diepe doel is"waterdicht. De discriminator is instelbaar. Het filtert ongewenste metalen.

Power supply

de metaaldetector wordt beheerd met 2 9V batterij. Maar zijn niet inbegrepen.

Kleur

de staaf van de detector in het groen gehouden. De zoek spoel is grijs.

Gewicht

het gewicht van de detector is 1,1 kg.

Prijs

de prijs van de "diepe"target is ongeveer 80 euro.

Conclusie

de sluiting van geb "diepe doel" metaaldetector is altijd positief. Hij is volledig geautomatiseerd, zodat u alleen inschakelen moet en het onmiddellijk kan worden gestart. De metaal detector is voor elke schat jager en die is nog steeds een perfecte en betaalbare keuze wil. De metaaldetector is overzichtelijk en professioneel. Bovendien, hij is ook ergonomisch ontworpen en heeft een modern design. Ook hij heeft 2 praktische zoekmethoden, dit is de dicht dat betekent aan het lokaliseren van de verschillende bevindingen aan de ene en de andere methode is de methode move, die op zijn beurt wordt gebruikt om te zoeken door de beweging van de spoel zoeken. De metaal detector heeft een hoge diepte en de diepte detectie is dit model met een theoretische diepte van 2 meter. Zo kunt u theoretisch veel diepte van 2 meter. Het apparaat heeft ook een incognito-modus, zodat schat jagers naar schatten, 's nachts en bij dageraad zoeken kunnen. De metaaldetector heeft geen LED-BB´s of een betray de locatie van de zoeker knippert. De metaaldetector is ook een discriminator, die wordt gebruikt om het uitfilteren van ongewenste metalen die je niet man niet wilt zoeken. De metaaldetector is uitgevoerd met 2 V blok batterijen. De metaaldetector is in de kleur groen. De zoek spoel wordt geleverd in de kleur grijs. Dit product weegt slechts 1.1 kg, dus het is niet te gemakkelijk zijn, maar ook niet te zwaar. Het is ook perfect in de hand dankzij de ergonomische vorm. De prijs van het product van deze hoge kwaliteit is slechts 80 euro. Het is een kleine en waardevolle investering voor schat jagers en die willen om daar te zijn. De vergadering van het metaal is snel en ongecompliceerd. Als u deze problemen krijgen MT, is één meer stap voor stap instructies. Dus wie wil liggen aan een metaaldetector, heeft met is de metaaldetector geb "diepe doel" een goede keuze. De geb "diepe doel" metaaldetector is een absolute koop aanbeveling. Kleine prijs, grote invloed.