Technische kenmerken

Soort Aquarium zoetwater
Aquarium grootte 10 liter tot 40 liter
pomp capaciteit 150 l/h
filter volume 0.6 liter
stroomverbruik 2 w
pompen maximumhoogte geen gegevens
afmeting 17 x 5.5 x 5 cm
container volume 1.3-liter
ingebouwde zelfaanzuigende beschikbaar
externe filters niet beschikbaar
met geïntegreerde reiniging de lade niet beschikbaar
speciale geschikt voor aquaria van 10 tot 40 liter. Kan worden gebruikt, staan of liggen.

Voordelen

  • Compact, stil, en krachtige filter
  • het filter is gemakkelijk schoon te maken en eenvoudig te installeren
  • het filter is energie efficiënt en veilig voor krabben en garnalen
  • zijn van de reiniging kit en de filter materiaal waaronder
  • voor filters bacteriën, is er de grote oppervlakte

nadelen

  • het materiaal is iets goedkoop
  • plaatsvervanger sommige dure
op alle aquaria moeten gestaag en langzaam water beweging en ook op de Nano garnalen Aquarium. De waterstraal zorgt ervoor dat zuurstof en voedingsstoffen worden gedistribueerd in het hele stroomgebied en deze zich niet alleen in de vent gebied of op het voederen site bevinden. Er zijn een paar garnalen en vele planten in het Aquarium ook voldoende zuurstof wordt geproduceerd. Er is iets anders in het zwembad, waar er minder vegetatie en meer dieren. Deze extra zuurstof wordt toegevoegd door de beweging van het wateroppervlak. De filter-flow is belangrijk, zodat de beweging van het water wordt bereikt. Het geldt zo veel als nodig en zo weinig mogelijk.

Wat wordt beschouwd als het water filtert?

De hoek-filter zijn zeer nuttig omdat continu de gewenste waterstroom wordt gereguleerd en de uitlaat van de filter kan 90 graden gedraaid. Dat bood Aquarium filter door de Dennerle Nano, waar er maximaal 150 liter per uur pomp prestaties. De aquaria met tien tot veertig liter volume zorgen voor voldoende water beweging. Het verbruik van twee watt, de waterfilter is energie efficiënte en zeer glad. De hoek-filter kan in aanmerking komen voor een garnalen aquarium met de capillaire zuiging verkooppunten, waar de kanker larven en larven van de garnalen zijn beschermd voordat ze zuigen een. De waterfilter die de reiniging overigens absoluut duidelijke, werkt omdat grijpt op de pijp van de geen kwijting van het filter en vervolgens kan trekken uit naar voren. De achterste helft van het Aquarium blijft dan in het filterhuis. Het filterelement wordt gewassen op volgende in een schone emmer, met aquariumwater, zodat de bacteriën van de filter niet beschadigd zijn.

De belangrijkste feiten en cijfers

van het filter geschikt voor aquaria tussen tien en veertig liter. Als het filter zeer goed is is dat deze liggen of staan ook kan worden gebruikt. Voor de filter bacteriën, er is een groot oppervlak en de waterstroom continu regelbaar voor krabben en garnalen, het is veilig. De kracht van 2 watt, en de capaciteit van de pomp is 150 liter per uur. De voedingskabel heeft een lengte van 1,4 meter en de afmetingen van het filter worden maal 5,5 centimeter breed zelfs 5 cm diepte 17 cm hoogte. Het werkt absoluut rustig en soepel en u 90 graden, de waterstroom is instelbaar. De pomp draait zo rustig, dat het bijna niet gehoord. Na het stroomverbruik laag is, zijn natuurlijke hulpbronnen in stand gehouden. Omdat de uitlaat van de filter kan worden gedraaid, kan dit ook worden omgeleid zonder problemen in de gewenste richting. Na de inname openingen zijn erg smal en de pre-Filterspons is prima, dit leent zich ook voor de jonge garnalen. De Dennerle Nano hoek filter is bij uitstek geschikt voor alle Nano aquaria met de garnalen voorraad en planten. Als het filter is is een spray bar overigens ook de geïntegreerde schoonmaak lade beschikbaar en hier. Er is zelfs de mini borstel voor eenvoudige reiniging van de openingen van het mondstuk.

Waarom kopen de hoek filteren door Dennerle?

De Nano hoek filteren door Dennerle is Fishkeeping op het gebied van nano het meest populaire aquarium interne filter. De populariteit komt niet uit ongeveer, want ten slotte het filter ook in veel opzichten kan overtuigen. Het filtersysteem is echt goed doordachte, de montage-opties zijn nuttig en Dennerle heeft gedaan alles recht met betrekking tot de eenvoudige reiniging. Het filterhuis, de hoek-filter, het filtermateriaal en de diffusor met de verschillende aansluitingen zijn opgenomen. Zelfs de reiniging kit is ook opgenomen. De hoek-filter is zeer eenvoudig met de hulp van geëxploiteerd door het 230 volt stopcontact.

Conclusie

In de test, kan de hoek filteren door Dennerle overtuigen. Lang reinigings cycli kan worden gerealiseerd met de geavanceerde filtertechnologie en in werking, het filter werkt aangenaam rustig. Het filtermateriaal kan worden veranderd gemakkelijk en speciaal ontworpen voor de behoeften van de garnalen van het filter. Hij is bij uitstek geschikt voor aquaria van maximaal 40 liter en met de compacte vorm, de belangrijkste focus is ook in kleine zwembaden op de kous en niet de technologie. Zelfs als het energieverbruik van slechts 2 watt, dus de pomp capaciteit per uur 150 liter is.