Technische kenmerken
| Geluidsmodus |
stereo |
| frequentiebereik |
20-20.000 Hz |
| 640 gram |
gewicht |
| geschikt voor |
MP3-speler, Smartphone |
| Afmetingen (BxHxD) |
6.5 x 18.1 x 20 cm |
| Plug |
3.5 mm of draadloos |
| type kabel |
een enkelzijdige of draadloze |
| kabellengte |
draadloze |
| materiaal oorkussens |
schuim |
| Max laadvermogen in mW |
geen informatie |
| impedantie van |
32 ohm |
| hanger vormige |
hoofdband |
| SPL |
118 dB |
| verstelbare hoofdband |
beschikbaar |
| Vergulde aansluitingen |
niet beschikbaar |
| Wireless |
beschikbaar |
| Roterende oorkussens |
niet beschikbaar |
| Volumeregeling |
beschikbaar |
| Ruisonderdrukking |
beschikbaar |
| geïntegreerde volumeregeling |
beschikbaar |
| Speciale |
hoofdtelefoon kunnen gemakkelijk opladen zelf via een micro USB-aansluiting |
Voordelen
- Bluetooth-verbinding zeer stabiel
- kwalitatief hoogwaardige uitstraling
- goed draagcomfort
nadelen
- geluid zou beter kunnen, in de prijsklasse maar goed
Audiomax HB-8A Bluetooth koptelefoon in de test
heb ik absoluut nieuwe hoofdtelefoons. Ditmaal moet het worden die zonder kabel en inklapbaar, omdat ik veel op reis ben en wilde thuis naar eigen wens. Het moet een op oor model, was duidelijk vanaf het begin, omdat het een ik draag ze beter, aan de andere kant ik zou niet volledig beschermd van de buitenwereld. Dus, mijn keuze op de HB-8A Bluetooth zwart viel Audiomax hoofdtelefoon in een eenvoudig en tijdloos. Al toont de verpakking me dat ik waarschijnlijk niet de slechtste keuze, ontmoet want ze ziet er kwalitatief zeer hoogwaardige en touch. De hoofdtelefoon zijn opgeborgen in een kunststof lade, zodat tijdens het vervoer iets kan jou ook overkomen. Eerst vroeg ik me af bij mezelf dat niets werd toegevoegd, maar na een blik onder de shell, ik vond een een tote tas en twee draden in een plastic zak. Dit is een USB-kabel en een 3, is 5mm audio kabel, die brengt de hoofdtelefoon u
eerste indruk
in een samengevouwen kan komen en zijn ongevouwen met twee handvatten die bevestigd met een lichte "Klik". Veel belangrijk is echter de bekleding, waardoor ik weer teruggestuurd sommige modellen. Dat is waarom het ging meteen naar het gevoel. Ze van de haak ziet er zeer zacht en het metaal eronder is moeilijk om te voelen. Ook de oor cups zijn zeer pluizig en hebben een goede grip. Gewicht-technisch denk ik dat het niet erg moeilijk. De mix tussen de matten zwart en zilver als ik heel goed en ziet er zeer stijlvol. Niet alleen de verbindingen, maar ook de toetsen voor volume en oproep functies bevinden zich op de rechterkant van de koptelefoon. Microfoon en verbindingen kan worden gevonden, de knoppen op de achterzijde aan de onderkant. De eerste drager-test was zeer aangenaam, omdat zij zijn geplakt, maar niet te strak.
In het dagelijks gebruik
ik was in staat om te bepalen In de praktijk ik zou niet zitten, als ik moest zelfs op de hoofd - eenmaal is uitgevoerd in een haast om te trainen met hen, maar waarschijnlijk gaan joggen, omdat ik wegga mij voort in de oren. Ongeacht of het voor uur luisteren naar muziek, telefoongesprekken voeren of anders wat met hen, de batterij duurt lang en ze nooit ongemakkelijk doen mij. Het geluid ik alleen kan worden beschreven als uitstekend, maar is net zo belangrijk. Het brult kunnen worden gehoord, noch de hoogtes of dieptes zijn ook extreem. Dit is gewoon mijn mening, omdat iedereen ander geluid voelt. De knoppen zijn makkelijk te gebruiken en het is ook niet moeilijk te vangen van het recht, als ik ben niet op zoek naar mij. Connectiviteit is gehanteerd welaan, vanaf mijn mobiele telefoon die de Bluetooth-headset is direct ontdekt. Als dat niet het geval is, zou ik maar zorgen, voor het oplossen van de fout, omdat enkele tips u in de instructies vindt hebben gehad.
Conclusie
Ik heb zelf de Audiomax K opfhörer nu een paar weken en ze zou niet meer geven. Het is niet gemakkelijk te vinden van geschikte en passende hoofdtelefoon op een goede prijs, maar dit zou ik opnieuw kopen en ze aanraden. Ik heb het bijna dagelijks in gebruik en zijn tot nu toe nog steeds zacht en niet versleten. Ik ben erg enthousiast door het geluid. Ik heb veel duurder hoofdtelefoons die hebben gekrast en hun geld helemaal niet waard waren. Voor dit ik 65 euro betaald en ben volledig tevreden. Een goed luisteren is me dus ik waarde kwaliteit zetten en zoals meer geld besteden, als het waard zelfs heel belangrijk. Negatieve niets ik merkte. Op de lange termijn I 'm gonna waarschijnlijk een andere tas me, maar een groot ding dat moet behoren in deze prijsklasse, maar ook aan de standaard is dat een wordt geleverd.